Tylko zdrowa kuchnia – Przedszkole Ptasie Radio w Kobyłce

Tylko zdrowa kuchnia

Nasze posiłkizdrowe i bezpieczne, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Przy układaniu jadłospisów bierzemy pod uwagę upodobania dzieci ale również zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki
i Dziecka.

Do przygotowywania posiłków używamy wyłącznie naturalnych składników w większości ekologicznych,
nie używamy barwników, aromatów ani konserwantów. Nasze posiłki przyprawiamy wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt a także ułatwiają trawienie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze jedzonko było apetyczne, zdrowe, kolorowe i przede wszystkim smaczne.

Nasza kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mamy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności.