Koła zainteresowań – Przedszkole Ptasie Radio w Kobyłce

Koła zainteresowań

KUCHCIKOWO - wspólne gotowanie, pieczenie, robienie sałatek, kanapek, koktajli itp. Poznajemy smaki i zasady komponowania składników oraz zasady prawidłowego odżywiana.

MALI ODKRYWCY – zajęcia poszerzające zainteresowania dzieci nauką, wzbudzające fascynację światem i badaniami.

OLIMPIJCZYCY – poznajemy zasady współzawodnictwa i zabawy w zespołach. Uczymy się, czym jest „fair play” i jak radzić sobie z przegraną.

PLASTYCZNE INSPIRACJE – ciekawe zajęcia plastyczno - techniczne z wykorzystaniem różnorodnych technik.

ZABAWA W TEATR - służy kształtowaniu wrażliwości estetycznej, rozwija wyobraźnię dziecka, inspiruje do samodzielnych działań twórczych.

Klub ekologiczny „LEŚNIE LUDKI” – wdrażamy do ekologicznych działań na rzecz ochrony środowiska.