Języki obce – Przedszkole Ptasie Radio w Kobyłce

Języki obce

Wprowadzanie zajęć językowych w przedszkolu służy nie tylko prostemu zapamiętywaniu słownictwa, ale również ćwiczy pamięć, poszerza percepcję, rozwija inteligencję i abstrakcyjne myślenie.

Każde zajęcia nauki języków obcych w Ptasim Radiu są swego rodzaju przygodą, podczas której dzieci wykorzystują wszystkie zmysły do poznawania otaczającego je świata i otwierają się na nowe doświadczenia, język i kulturę. Dzieci zapoznają się ze słówkami, prostymi wyrażeniami i całymi strukturami w języku obcym poprzez zabawy ruchowe i gry. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem muzyki, która naszym zdaniem, jest jednym z najistotniejszych elementów
w edukacji najmłodszych.

Język angielski odbywa się w Ptasim Radiu 5 razy w tygodniu, we wszystkich grupach wiekowych i jest realizowany na podstawie autorskiego programu.

W Ptasim Radiu istnieje także możliwość nauki języka hiszpańskiego! Różnorodność form pracy sprawia, że każdy ma szansę znaleźć swoją ulubioną aktywność, a podczas zajęć nie ma czasu na nudę!