Ważne informacje dla rodziców – Przedszkole Ptasie Radio w Kobyłce

Ważne informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice,

Publiczne Przedszkole Ptasie Radio wznawia działalność 25 maja br.
Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 29 kwietnia 2020 r., informuję  o możliwości zapewnienia opieki przedszkolnej według pierwszeństwa dla dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania powiązane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Bardzo proszę o zapoznanie się z wytycznymi GIS i opracowanymi na tej podstawie procedurami bezpieczeństwa dla rodziców/opiekunów prawnych oraz organizacji pracy w grupie. Dokumenty zostały wysłane na Państwa skrzynki mailowe.
Proszę o rozważne podjęcie decyzji,

Luiza Skłodowska