Powrót do przedszkola – Przedszkole Ptasie Radio w Kobyłce

Powrót do przedszkola

Joanna Kochańska – znana psycholog dziecięca napisała i udostępniła darmową bajkę terapeutyczną, mającą pomóc przygotować przedszkolaki do odnalezienia się w nowej sytuacji – powrotu do przedszkola, w którym obowiązują nowe zasady.
Poniżej zamieszczamy link do prezentacji oraz kilka innych ciekawych bajek edukacyjnych, terapeutycznych i piosenek:

Nowe zasady w przedszkolu – darmowa bajka terapeutyczna (ebook)

Niezbędnik Doktora Pawełka – nowe zasady w przedszkolu, film edukacyjny dla dzieci.

Śpiewające Brzdące – Myję ręce – Piosenki dla dzieci

Śpiewające Brzdące – Przegoń wirusa – Piosenki dla dzieci

Bajki Mamy Przyjaciela: Wojtek i maseczki (bajka do słuchania)

Przypominamy,  że aby pomóc Państwu w tych często niełatwych rozmowach dotyczących powrotu dzieci do przedszkola, od kilku tygodni zamieszczamy w zakładce Aktualności prezentacje przygotowane przez naszych przedszkolnych specjalistów Emilię i Adama Piskorków. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym materiałem:
https://sway.office.com/RUWXgvkumT4c5FSY?ref=Link